Jdi na obsah Jdi na menu
 


AtelierUlita

Výtvarná dílna AtelierUlita se stala mezi těmi, kteří mají rádi originalitu, dnes už známým pojmem. Přes tři tisíce oděvů opustilo naši dílnu, možná i vy jste jedním z těch, kteří některý z nich rádi nosí.

V současné době už AtelierUlita ukončil svou činnost. Z důvodu pracovního vytížení v mé hlavní profesi se už nadále nemohu batice věnovat. Jsem zcela zaměstnaná ilustrováním knih, kterému se naplno věnuji a s batikou, kterou jsem dělala jako doplňkovou činnost, už z časových důvodů nemohu pokračovat.

Tyto stránky tedy zůstávají určitým archívem a já doufám, že až budu mít jednou čas, napíšu o batice knihu a prozradím svá know how. Anebo si je nechám pro sebe a prozradím je jenom svým dětem:-))

Chtěla bych zde poděkovat manželovi, Danielu Vydrovi, který perfektně po celou dobu batikování zajišťoval veškerou organizaci a také paní Daně Kotoučové, báječné ženské a mé skvělé kamarádce za to, že mi věnovala drahocenný čas svou pomocí s mácháním, rozvazováním, octováním a žehlením, takže jsem ho měla dost na samotnou batiku a malbu, které jsem se věnovala výhradně já.

zde.

 

 

.
 
 
Batika Markéta Vydrová AtelierUlita
 
Zajímá-li Vás něco obecnějšího kolem batiky, napiště mi.
Dopředu se ale omlouvám, že své vlastní speciální postupy neprozrazuji.... jsem ochotná poradit např. kolem batikovacích i malovacích barev na textil apod.....